Q&A - zbieramy pytania!

22 listopada 2016


Lubię spełniać życzenia! Tym razem spełniam Wasze, które złożyliście ostatnio na moim fanpejdżu... i szykuję fotograficznego posta! Nie chcę jednak poświęcać kilku postów na zawężone tematy... Pamiętacie Liebster Blog Award? Strasznie lubię odpowiadać na pytania, a jeśli to ma Was jeszcze czegoś nauczyć - bomba! Co Wy na to, by zrobić post fotograficzny to w formie Q&A?

Ja swoje pytanie już zadałam - teraz Wasza kolej! ;) Do północy, do piątku 25 listopada wrzucajcie w komentarzach do tego posta pytania, które Was trapią, a które nawiązują do tematyki fotografii, grafiki, czy nawet projektowania witryn. Do dzieła! ;)

Przy okazji zapraszam Was do przeczytania mojego "fotograficznego DIY", które baaardzo Wam się spodobało i wiem, że nawet po roku do tego posta wracacie! Posta ze sprzętem foto muszę chyba kiedyś zaktualizować - troszkę się pozmieniało... ;)


  

8 komentarzy :

 1. Jak wygląda Twoja sesja (kontakt z klientem, przebieg)? Czy fotografujesz tylko psich modeli? Czy masz swoje ulubione zdjęcie?

  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam jedno istotne dla mnie pytanie - kiedy fotografujesz szczeniaki i ogólnie zwierzęta w domu - jak ustawiasz lampę, żeby psom nie świeciło prosto w oczy? Bo wiadomo, ogromny błysk, nie dość, że modele mrużą oczy, to jest to dla nich bolesne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co najbardziej lubisz fotografować? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wykonanie zdjęcia w ruchu: jakie jest twoje najlepsze tego typu zdjęcie? Jaki złapać odpowiedni moment aby ostrość była idealnie na zwierzaku/elemencie w ruchu?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak ty się tego wszystkiego nauczyłaś? :P Jak zdobyć takie doświadczenie, czym się posiłkować i wgl... jak amator ma ogarnąć swój aparat i jego różne guziczki? :D

  OdpowiedzUsuń
 6. No to lecimy:
  1. Fotografia psia
  - Jak się pracuje z całkowicie obcym psem
  - jak wygląda taka sesja (chodzi mi tutaj bardziej o różnice między sesją własnego psa a czyjegoś)
  - przydatne komendy / sztuczki. Takie noezgędnie i może takie, które fajnie wypadają
  2. Sprzęt:
  - czym sie kierować przy jego wyborze jeśli chodzi o psy.
  - są jakieś tańsze odpowiedniki ? (Bardziej chodzi mi o diy niż chinszczyzne ;)
  3. Grafika i witryny
  - nie wiem czy to pytanie akurat do Ciebie, ale jaż długo za mną chodzi. Jak wygląda tworzenie tych wszystkich artów ?
  - witryna internetowa z czym to się je, jak wygląda jej prowadzenie - bardziej pod kątem bloga ( przykładowo jak wygląda pisanie postów :D)
  - reguły CSS, skąd je bać ? Trzeba mieć pod ręką schematy czy jednak wszytko znajdzie się w internetach ?
  - jak wygląda projektowanie witryny internetowej ?

  Uf... To chyba na ten moment tyle

  OdpowiedzUsuń
 7. Obróbka... Jakieś darmowe programy które polecasz? Dla mnie obróbka to przysłowiowa czarna magia - nic z tego umiem ...

  OdpowiedzUsuń