Blog ma rok - KONKURS!

17 listopada 2015

17 listopada 2014 roku założyłam ziemniaczanego bloga. Miało to być miejsce, w którym mogłabym dzielić się zapiskami z zupełnych początków pracy z psem. Minęło 12 miesięcy i zmieniło się bardzo dużo rzeczy, zarówno w świecie wirtualnym, jak i rzeczywistym. Zdecydowanie największą nowością jest to jak bardzo zbliżyłyśmy się do siebie z Fibi. W obecnej chwili nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak mogłam żyć bez tak częstego i bliskiego kontaktu z moim Potejtem!

By upamiętnić wspólnie spędzony rok chciałabym, byście także zastanowili się co cenicie w swoich psach. Co czyni je wyjątkowymi? Co sprawia, że nigdy nie znudzą Wam się wspólne spacery, wspólna nauka sztuczek czy sport? Co sprawa, że akurat ten pies jest genialnym kompanem? Że tak świetnie się dogadujecie, nadajecie na tych samych falach? :) Krótko mówiąc...

ZA CO CENISZ SWOJEGO PSA?

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest whitecouchpotato.blogspot.com.

2. Konkurs trwa od 17 do 27 listopada 2015 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 30 listopada 2015 roku. Zwycięzca ma 3 dni na kontakt w sprawie odbioru nagrody. W przeciwnym wypadku miejsce zostanie nagrodzone ponownie.

3. Konkurs odbywa się na profilu facebookowym. Aby wziąć udział w konkursie należy umieścić odpowiedź na pytanie konkursowe "Za co cenisz swojego psa?" w komentarzu pod postem konkursowym na facebookowym fanpejdżu, dokładnie tu: [link]. Odpowiedź konkursowa powinna być nie dłuższa niż 15 zdań.

4. Nagrodzone zostaną najlepsze wypowiedzi. Nie oceniam poprawności stylistycznej i językowej, a część merytoryczną (choć lepiej czyta się teksty poprawne pod każdym względem, pamiętajcie o tym :)).

5. Piłeczki i inne dobrodziejstwa pomkną do Was dzięki uprzejmości Toys4Dogs - sponsora konkursu.

6. Nagrodzone zostaną 3 miejsca:

I miejsce: Chuckit! Ultra Squeaker + polarowy szarpak + smaki
II miejsce: JW Pet Good Cuz + szarpak + smaki
III miejsce: szarpak + smaki

Zwycięzcy I i II miejsca mogą wybrać rozmiar zabawki spośród S lub M.
Rodzaj smaków do uzgodnienia ze sponsorem (wybrane spośród dostępnej oferty sklepu).

7. W wypowiedziach konkursowych zabrania się używania wulgaryzmów oraz wplatania treści powszechnie uważanych za niestosowne. Niedostosowanie się do tego punktu równa się z dyskwalifikacją.

8. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do usunięcia zgłoszeń niezgodnych z regulaminem spod posta konkursowego.

9. Aby wziąć udział w konkursie nie musisz nic "lajkować" ani udostępniać, ale będzie nam baaaardzo miło, jeśli polubisz profil Fibi oraz Toys4Dogs i/lub udostępnisz post konkursowy! :)

10. Wysyłając zgłoszenie uczestnik zgadza się na opublikowanie jego danych na fanpejdżu w poście kończącym konkurs w przypadku wygranej oraz przesłanie ich do sponsora celem wysłania nagrody.

11. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Biorąc udział w konkursie zgadzasz się z jego postanowieniami.

12. Facebookowi nic do tego konkursu. Nie jest jego organizatorem, sponsorem, siłą rzeczy nawet uczestnikiem nie jest. :)

Czekamy na wasze zgłoszenia!