Wyniki fanpejdżowego konkursu!

28 maja 2015Kto uważnie śledził naszego fanpejdża na facebooku z pewnością wiedział o przeprowadzanym tam konkursie. Zgodnie z zapowiedzią... dziś poznacie wyniki! Jesteście ciekawi kto wygrał nagrodę główną?Choć zgłoszeń mało, to niektóre przedstawiały naprawdę konkretne projekty! Wręcz bardziej rozbudowane, niż przeważnie moje, haha :D

No, ale przejdźmy do tego, na co i po co tu przyszliście, czyli wyników!

A nie. Zanim ogłoszę szczęśliwą nowinę, jeszcze trochę sobie pogadam. Bo nagroda nie będzie tylko jedna! Otóż postanowiłam sobie, że było Was na tyle mało, że... 

A w sumie, to może powiem na koniec.

Inna niespodzianka - nagrodzona miała być tylko jedna osoba... Ale tak spodobały mi się dwa projekty, że postanowiłam nagrodzić zarówno jedną, jak i drugą!

No dobra, nie owijając w bawełnę. Zwycięzcami, a jednocześnie, szczęśliwcami, z którymi już niebawem skontaktuję się w sprawie realizacji szablonu wedle ich upodobań (no, z drobnymi poprawkami!), są...

Nie taki york straszny

oraz

My dog Willi

Z konkursu chyba nikt nie wychodzi przegrany, czyli wspomnijmy o niespodziance z pierwszej części posta... Każdy, kto zgłosił się do konkursu może śmiało pisać w sprawach związanych z tworzeniem bloga. Obiecuję, że nie odprawię Was z kwitkiem, znajdę dla Was trochę czasu i pomogę w miarę możliwości czy podpowiem jak wykonać efekt w nagłówku czy jaki kod odpowiada za co (z czym bywa różnie w przypadku gdy pisze do mnie któraś z kolei osoba) :D Taka pomoc z pewnością przyda Wam się w tworzeniu własnego layoutu! Uczestników poinformuję o tym w prywatnych wiadomościach - nie zdziwcie się :) 

A zatem, nawet ty... JESTEŚ WZWYCIENSCOM! Tylko trochę mniej. 
Ale i tak jesteś WZWYCIENSCOM! 

Wspomnianych "wzwyciensców bardziej" proszę o kontakt na fanpejdżu! Omówimy szczegóły tych Waszych szablonów i zabieram się do roboty!


9 komentarzy :

 1. Chciałam wziąć udział, ale nie mogłam się zdecydować, jak chciałabym zmienić mój blog :P Trudno, trzeba było brać udział, teraz to już po ptakach. Gratulacje dla wszystkich zwycięzców! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zwycięzcom!
  Nie wiem, czy już tego doświadczyłaś, ale możesz być przygotowana na to, że szablon po kilku dniach zostanie: a) zmieniony, b) wykasowany zupełnie, c) otrzymasz nakazy, że koniecznie musisz coś zmienić (bo tło się znudziło, bo nagłówek się znudził, bo inni mają lepszy) ;-). I tak kilkugodzinna praca zostaje zmarnowana - to tak w skrócie ;-). Chyba, że konkursowicze należą do grupy osób bardzo odpowiedzialnych, szanujących pracę innych. Miejmy nadzieję, że tak jest, bo Twoje szablony są naprawdę na najwyższym poziomie. Jestem ciekawa efektów. Liczę, że zaprezentujesz to, co zaprojektujesz :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem na to przygotowana, nauczona doświadczeniem pracy z nieco normalniejszymi klientami. Logo bardziej w prawo albo bardziej zielone to norma (podobnie jak "chce takie jak Orlen/Lidl/Zara/xxx ale fajniejsze"). Dlatego szablon będzie przygotowywany wspólnie, a końcowa wersja zostanie oddana w formie jaka spodoba się wzwycienscom. Żeby potem nie było marudzenia. A jak będzie, to trudno. Damy radę, cierpliwość i twardą rękę posiadam :D

   Efekty z pewnością zaprezentuję na blogu.

   Usuń
  2. ten, kto zrobi szablon którego zadowli zostawi no a jednak twoje szablony Moniko nie są powalające ;) Szablony Magdy natomiast są genialne.

   Usuń
 3. Jeju, nie wierzę !
  To sen ?
  Dziękuję Ci Magdo i Pani Fibi ! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że nie pokazałaś projektów.:(

  OdpowiedzUsuń